O AUTORZE

Witam Państwa serdecznie na stronie przepisyweganskie.pl

Celem stworzenia projektu VegeSmaki jest pomoc w wypracowaniu nowych nawyków żywieniowych jak największej ilości osób oraz uświadomienie, jakie produkty dobrze wpływają na pracę naszego organizmu. Poprzez liczne kursy, badania oraz doświadczenia na tej stronie jest to możliwe.

Nazywam się Paulina Kucińska i jestem twórcą tego projektu.
Przebyłam długą drogą szukając w pełni tym czym chciałabym zająć się w życiu.. z zamiłowania gotuję w kuchni rodzinnej. Wiedzę żywieniową zdobywam z książek oraz wydarzeń kulinarnych. Mój blog powstał z umiłowania do kuchni roślinnej, jej niezwykłych aromatów i smaków. Będę na nim umieszczać autorskie przepisy kulinarne, które pozwalają pozostać w zdrowiu / formie / harmonii. Z mojej strony oferuję dla Państwa pełen profesjonalizm oraz podejście indywidualne, każdy człowiek jest inny, co ważne nie ma uniwersalnej diety natomiast z pomocą specjalisty osiągnięcie celu będzie dużo łatwiejsze.

Biorąc wszystko pod uwagę: jestem zwolenniczką potraw bezglutenowych, bez cukru, wegetariańskich, wegańskich, raw in. na surowo.
W moim życiu gości dewiza „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”!

Zapraszam do korzystania ze strony oraz kontaktu:

e-mail: vegesmaki@gmail.com
tel.: +48  693 559 951Facebook
Facebook
YouTube
Instagram