O MNIE

Witaj, mam na imię Paulina, z zamiłowania od dziecka gotuję w kuchni rodzinnej. Wiedzę żywieniową zdobywam z książek oraz wydarzeń kulinarnych. Mój blog powstał z umiłowania do kuchni roślinnej, jej niezwykłych aromatów i smaków. Będę na nim umieszczać swoje upodobania dietetyczne, fantazje, dania roślinne, które pozwalają pozostać w zdrowiu i formie przez cały rok. : )
Zamieszczane przepisy będą w stylu wegetariańskim, wegańskim i na surowo. Podstawą będą świeżo wyciskane soki, koktajle i musy 🙂 WAŻNE! Wszystkie produkty będą bezglutenowe oraz bez cukru, również zamieszczę informację jaką rolę sprawują w naszym życiu wymienione składniki oraz zamieszczę smaczne zamienniki : )

W moim życiu gości dewiza „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”!

Z doświadczenia wiem, że istnieją różne filary, które utrzymują nas w szczęściu i zdrowiu. Zaznaczę, że będę zajmować się głównie inspirowaniem w tematyce kulinarnej, natomiast nie omieszkam umieszczać wiedzy z zakresu zielarstwa…

Moim marzeniem jest napisanie własnej książki kulinarnej oraz wydanie ebooka, wszelka pomoc z tym związana jest mile widziana, za każde słowo, miły gest, wsparcie finansowe bardzo dziękuję. : )